Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Kde se potkáme
už proběhlo :) Sdílko Poruba 2020

20.-21. srpna 2020 10:00 - 18:00  vedle Duhy, 17.listopadu, Ostrava Poruba

Tradiční pop up expozice - již potřetí budu mít na dva dny svou kamennou prodejnu - tentokrát u Duhy. K vidění i zakoupení budou malované botičky, svatební grafika, saténové tkaničky všech možných barev a délek (beru rezervace s možností vyzvednutí na místě) a skvostné porcelánové šperky.
Samosebou součástí jsou workshopy na snadný a efektní vzor na tenisky. Pro tentokrát jsou v nabídce růžové a modré, dekorovat budeme i zlatou a stříbrnou barvou. Událost jako vždy sledujte na mém FB @Tanago.art , rezervace bot v žádoucí velikosti doporučuji předem - jako minule ;)
Tak neseďte doma a přijďte se setkat, už se na Vás moc těším !!!

už proběhlo :) SVATEBNÍ VELETRH Ostrava 2020

1. - 2. února 2020 10:00 - 18:00 (2.2. jen do 16:00) Ostrava Výstaviště

Už podruhé se zúčastním tohoto svatebního veletrhu na Černé louce v Ostravě. Přijďte se dozvědět nové trendy v botičkách, svatebních šatech, snubních prstenech, vázání svatebních kytic, fotografování, uvidíte různé variace svatebních dortů a mnoho dalšího. Na veletrhu se představí organizace, které pomohou s výběrem místa pro váš den „D“, nabídnou organizaci a zajištění svatby na klíč. V doprovodném programu nebudou chybět přehlídky svatební a společenské módy, ukázky vázání svatebních kytic, zdobení dortů i soutěže vystavovatelů o hodnotné ceny. A v sobotu budu na mole dávat rozhovor i já, tak se na Vás těším!

už proběhlo :) Dny otevřených dveří v Písmodílně, s regionálními prodejci

17.-18. prosince 2019 11h-18h, ateliér Písmodílna, Opavská 821/65, Ostrava Poruba 

Toto bude jedno z nejzajímavějších setkání. Umělkyně Renáta Gebauerová a módní návrhářka By Lusy pořádají ve svém tvůrčím prostoru dny otevřených dveří.
Po celou dobu bude v Ateliér Písmodílna ke koupi nejen jejich tvorba, ale i má a dalších regionálních tvůrců. Od TanaGo se těšte na největší výběr saténových tkaniček, některé kousky z kolekce porcelánových šperků a i malované tenisky budou ;)
Já se tam taky objevím, stejně jako TašenkaAF-RÓ a další tvůrci. Tak věřím, že na sebe budeme mít štěstí a dáme si spolu trošku vánočního svařáčku.

už proběhlo :) NEKONVENČNÍ VÁNOČNÍ JARMARK 2019 0strava

14.-15. prosínce 2019 10-18h (15.12. do 16h), Cooltour Ostrava

Moc ráda se s Vámi osobně potkávám! A toto je skvělá příležitost - již tradiční velkolepá akce plná nejlepších tvůrců z celé naší země.
Přijďte si popovídat, prohlédnout malované botičky, vyzkoušet nové porcelánové šperky a zamotat se do největšího výběru saténových tkaniček v ČR.
Co Vás chytne, to Vás nepustí - nakoupené zboží si odnesete už krásně zabalené.
Tak na viděnou! Těším seeeeeeee

už proběhlo :) SVATEBNÍ VELETRH Ostrava 2019

2. - 3. února 2019 10:00 - 18:00 (3.2. jen do 15:00) Ostrava Výstaviště

Tohle bude naprostá bomba! Budu vystavovat svou kolekci svatebních bot - ručně malované lodičky, tenisky i válenky. Kdo nemá odvahu na malůvky, může si odnést saténové tkaničky v barvě svatby.

už proběhlo :) VÁNOČNÍ MINIDESIGN MARKET V PÍSMODÍLNĚ Ostrava

28. listopadu 10 - 18h, Ostrava - Poruba (na Vozovně) 

Kromě TanaGo se zde můžete potkat i s dalšími českými prodejci. Najdete mě ve FASHION ZÓNĚ v budoáru By Lusy - budu zde vystavovat malované zimní i letní botičky pro Vaše nožičky, které si můžete hned odnést. A samozřejmě s sebou beru spoustu saténových tkaniček různých délek - skvělé ojínění zimních farmářek i kozaček - to musíš mít!

Přijďte si popovídat a pochytat první jiskřičky vánoční atmosféry...

 

už proběhlo :) NEKONVENČNÍ VÁNOČNÍ JARMARK 2018 Ostrava

15.prosince 10 - 18h, Cooltour Ostrava

Pro mě už tradiční akce, kde se můžeme vidět naživo - a se mnou tam bude velká banda z těch nejlepších tvůrců. Takže přijďte, je to jedna z nejky akcí v Ostravě!

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.