Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Kde se potkáme
SVATEBNÍ VELETRH Ostrava 2022

12. - 13. února 2022 10:00 - 18:00 (13.2. jen do 16:00) Ostrava Výstaviště

Tak jdem znovu do toho!!!  Po delší odmlce, kdy bylo znemožněno konání snad všeho, se znovu otevírají brány svatebního veletrhu na Černé louce v Ostravě - a mě tam opět můžete najít mezi vystavujícími.

Tento 13. ročník je tematicky zaměřen na FOLKLOR - na moji srdcovku! Těšit se můžete na ostrůvky krásných věcí - šatů, květin, šperků,... Taky tématickou výzdobu pódia, vystoupení folklorních souborů a zajímavé vstupy vystavujících. To vše po oba dny.

Mě a mou tvorbu na pódiu můžete vidět v sobotu hned jako první vstup po přehlídce ve 12 hodin a v neděli před poslední přehlídkou ve 13:30. Tématem bude samozřejmě folklor na botách, budeme se bavit o současných trendech na svatbách, jaké jsou možnosti realizace a dám vám pár tipů, jak si vybrat to nejpohodlnější pro Vás.

Těším se, těším se fakt moc, že se zase uvidíme osobně! Lístky můžete zakoupit už nyní na www.svatbaostrava.cz nebo sledujte můj Facebook a Instagram, od 26.1. bude možno získat volné lupeny pro dva!

už proběhlo :) Sdílko Poruba 2020

20.-21. srpna 2020 10:00 - 18:00  vedle Duhy, 17.listopadu, Ostrava Poruba

Tradiční pop up expozice - již potřetí budu mít na dva dny svou kamennou prodejnu - tentokrát u Duhy. K vidění i zakoupení budou malované botičky, svatební grafika, saténové tkaničky všech možných barev a délek (beru rezervace s možností vyzvednutí na místě) a skvostné porcelánové šperky.
Samosebou součástí jsou workshopy na snadný a efektní vzor na tenisky. Pro tentokrát jsou v nabídce růžové a modré, dekorovat budeme i zlatou a stříbrnou barvou. Událost jako vždy sledujte na mém FB @Tanago.art , rezervace bot v žádoucí velikosti doporučuji předem - jako minule ;)
Tak neseďte doma a přijďte se setkat, už se na Vás moc těším !!!

už proběhlo :) SVATEBNÍ VELETRH Ostrava 2020

1. - 2. února 2020 10:00 - 18:00 (2.2. jen do 16:00) Ostrava Výstaviště

Už podruhé se zúčastním tohoto svatebního veletrhu na Černé louce v Ostravě. Přijďte se dozvědět nové trendy v botičkách, svatebních šatech, snubních prstenech, vázání svatebních kytic, fotografování, uvidíte různé variace svatebních dortů a mnoho dalšího. Na veletrhu se představí organizace, které pomohou s výběrem místa pro váš den „D“, nabídnou organizaci a zajištění svatby na klíč. V doprovodném programu nebudou chybět přehlídky svatební a společenské módy, ukázky vázání svatebních kytic, zdobení dortů i soutěže vystavovatelů o hodnotné ceny. A v sobotu budu na mole dávat rozhovor i já, tak se na Vás těším!

už proběhlo :) Dny otevřených dveří v Písmodílně, s regionálními prodejci

17.-18. prosince 2019 11h-18h, ateliér Písmodílna, Opavská 821/65, Ostrava Poruba 

Toto bude jedno z nejzajímavějších setkání. Umělkyně Renáta Gebauerová a módní návrhářka By Lusy pořádají ve svém tvůrčím prostoru dny otevřených dveří.
Po celou dobu bude v Ateliér Písmodílna ke koupi nejen jejich tvorba, ale i má a dalších regionálních tvůrců. Od TanaGo se těšte na největší výběr saténových tkaniček, některé kousky z kolekce porcelánových šperků a i malované tenisky budou ;)
Já se tam taky objevím, stejně jako TašenkaAF-RÓ a další tvůrci. Tak věřím, že na sebe budeme mít štěstí a dáme si spolu trošku vánočního svařáčku.

už proběhlo :) NEKONVENČNÍ VÁNOČNÍ JARMARK 2019 0strava

14.-15. prosínce 2019 10-18h (15.12. do 16h), Cooltour Ostrava

Moc ráda se s Vámi osobně potkávám! A toto je skvělá příležitost - již tradiční velkolepá akce plná nejlepších tvůrců z celé naší země.
Přijďte si popovídat, prohlédnout malované botičky, vyzkoušet nové porcelánové šperky a zamotat se do největšího výběru saténových tkaniček v ČR.
Co Vás chytne, to Vás nepustí - nakoupené zboží si odnesete už krásně zabalené.
Tak na viděnou! Těším seeeeeeee

už proběhlo :) SVATEBNÍ VELETRH Ostrava 2019

2. - 3. února 2019 10:00 - 18:00 (3.2. jen do 15:00) Ostrava Výstaviště

Tohle bude naprostá bomba! Budu vystavovat svou kolekci svatebních bot - ručně malované lodičky, tenisky i válenky. Kdo nemá odvahu na malůvky, může si odnést saténové tkaničky v barvě svatby.

už proběhlo :) VÁNOČNÍ MINIDESIGN MARKET V PÍSMODÍLNĚ Ostrava

28. listopadu 10 - 18h, Ostrava - Poruba (na Vozovně) 

Kromě TanaGo se zde můžete potkat i s dalšími českými prodejci. Najdete mě ve FASHION ZÓNĚ v budoáru By Lusy - budu zde vystavovat malované zimní i letní botičky pro Vaše nožičky, které si můžete hned odnést. A samozřejmě s sebou beru spoustu saténových tkaniček různých délek - skvělé ojínění zimních farmářek i kozaček - to musíš mít!

Přijďte si popovídat a pochytat první jiskřičky vánoční atmosféry...

 

už proběhlo :) NEKONVENČNÍ VÁNOČNÍ JARMARK 2018 Ostrava

15.prosince 10 - 18h, Cooltour Ostrava

Pro mě už tradiční akce, kde se můžeme vidět naživo - a se mnou tam bude velká banda z těch nejlepších tvůrců. Takže přijďte, je to jedna z nejky akcí v Ostravě!