Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O TanaGo

 i Popelka věděla, že mít jedinečné boty může být splněný sen

 

 

Vítejte ve světě nevšedních věcí

 

Jsem výtvarnice Taťána Golková - TanaGo. Kromě jiných krás pro Vás vytvářím originální a osobité modely botiček. Navržené vzory mohou pro Vás být vyjádřením vlastní osobnosti. Práci na každém páru začínám náčrty a přemýšlením, co se nejvíc hodí k jejich majiteli. 

 

 

Převážně pracuji na tenisky značné kvality vyráběné v Evropě. Aby boty měly dlouhou slušivou životnost je má priorita. I materiál na tkaničky, které sama vyrábím, je také vyprodukován v Evropě. Snažím se Vám nabízet zboží, které je šetrné k přírodě - aby se nedováželo letadlem, ani nebrázdilo moře značně neekologickou lodní dopravou.

 

 

Vzory maluji ručně, vše je 100% malba štětcem. Nepoužívám razítka ani šablony, každý kus je díky tomu jedinečný originál. Precizní provedení je pro mě samozřejmostí.

 

 

Barvy, které používám, jsou permanentní, dají se prát a nevyblednou působením světla. Údržba obuvi je pak snadná, lze o ni pečovat dle Vašich zvyklostí - malba nijak nemění životnost a možnosti užití.

 

 

Celý tento proces sleduje jediný cíl a to nadmíru spokojeného uživatele a radost z tvoření. Tato spokojenost dýchá volností, svobodou a jedinečností.

 

 

Můžete si vybrat z vystavených vzorů nebo si nechat vytvořit návrh dle Vašeho přání - posílám vždy několik kreseb ke konzultaci. Obraťte se na mě na tomto kontaktním formuláři s Vaším snem, který Vám malbou zhmotním.

 

Který kousek je ten pravý pro Vás? Podtrhněte svou jedinečnost a užijte si obdivné pohledy až k špičkám svých nohou. Je to tak snadné