Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O TanaGo

 

 

Vítejte ve světě nevšedností

 

 Značku TanaGo jsem vytvořila já, česká výtvarnice Táňa Golková. Mým posláním je dělat svět krásnější o vaši radost, kterou máte z mých výtvorů. Věřím, že svět se dá proměňovat k lepšímu skrze krásno. A k tomu skvěle slouží umění, které ve vás vyvolá pozitivní emoce.

Proto chci, aby bylo s vámi na každém kroku, kdykoliv si zavážete svoje tenisky, kdykoliv skloníte hlavu k zemi. Aby jste se opět narovnali s úsměvem a s vědomím své jedinečnosti.

Dovolte si dopřát tyto pocity, dovolte si obout se do krásna.

 

 

Pokud jako já sdílíte vášeň pro tenisky, jste na správné adrese. Ať už jste fanda barefoot bot, converse nebo preferujete boty s malou ekologickou zátěží - jsme spolu na stejné lodi. Vkládám kus umění do všech těchto kousků.

 

 

Po celý rok u mě najdete tenisky, které jsou vyráběné v Evropě, ať už u nás v ČR, v Moldavsku nebo Španělsku. Necestují tak zbytečně kolem celé zeměkoule. Dívčí velikosti 34-43, pánské do 45. Další jsou možné na vyžádání.

Postarám se za vás o to, aby vaše boty byly co nejmenší zátěží pro naši planetu, respektovaly zásady slow fashion. Mnou nabízené nízké tenisky se dají vyprat, záleží mi na jejich udržitelnosti a stále pěkném vzhledu. Malba se nerozpíjí, je světlostálá a nevypírá se. Vydrží vám tak stále nádherná několik sezón. 

 

 

Prohlédněte si nákupní galerii na těchto stránkách a nechte si podle nich vytvořit kousek na míru přímo pro Vás. Boty jsou vždy naprostým originálem vycházejícím z Vašeho vkusu a vnitřního nastavení. Jsou malovány přímo pro Vás štětcem a barvami, které namíchám dle Vašich potřeb. Každé jsou jedinečné dílo, dvoje na chlup stejné prostě neexistují.

 

 

Boty jsou prostě láska, která vás doslova propojuje se zemí. Užijte si každý svůj krok, každý svůj den, který světu věnujete. V těch nejhezčích botách. Díky, že můžu toto vše tvořit s vámi.

 

 

Pokud se se mnou budete chtít o čemkoliv pobavit, můžete mi napsat v tomto kontaktním formuláři

Novinky z našeho blogu

VLASTNOSTI BAREV, KTERÉ POUŽÍVÁM
VLASTNOSTI BAREV, KTERÉ POUŽÍVÁM
Vydrží ta barva na botách? Nerozpije se to, když zmoknou? A to tenisky můžu dát i do pračky? Odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek najdete právě tad... číst celé
4 TOP PRODUKTY, KTERÉ VÁM UDĚLAJÍ RADOST
4 TOP PRODUKTY, KTERÉ VÁM UDĚLAJÍ RADOST
Máte rádi jedinečné věci? Chcete nosit unikátní boty, které jsou ručně namalované tenoučkými štětci a těmi nejkvalitnějšími barvami? O těchto a dalšíc... číst celé

Sledujte TanaGo na Instagramu, zůstaneme tak ve spojení a neutečou vám žádné novinky!

Informace pro zákazníky

atelier TanaGo, Velflíkova 14, Ostrava

Obchodní podmínky

Jak nakupovat

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz