✨Moje milé nevěsty💍letní svatby ⏰máte nejvyšší čas objednat
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Všechny custom tenisky
  3. Ze snu o růžích

Ze snu o růžích

Stvořeno ze snů Šípkové Růženky   Svatební tenisky pro ten nejpohodlnější pocit. Ta nejky volba, pokud si chceš užít svůj den. Doplněno saténovou stuhou - možnost volby nejen barvy stuhy, ale i růžiček. Vínová? Žlutá? žádný problém ;)     Velikost 36-42     Vzor na boty maluji štětcem "na míru", po ... celý popis
Dostupnost
do 14 dnů 10 ks
Nejsem plátce DPH
3 980 Kč
/ ks
Číslo produktu:2026
Hlídat cenu / dostupnost
V oblíbených Do oblíbených
Podobné produkty
  • TOP produkt
  • Novinka
Svatební tenisky zelené větvičky
0 hodnocení
2 990 Kč
/ ks
2 990 Kč
/ ks
do 14 dnů 8 ks
    Svatební tenisky s modrými květy
    0 hodnocení
    3 980 Kč
    / ks
    3 980 Kč
    / ks
    do 14 dnů 10 ks
    Kompletní specifikace

    Stvořeno ze snů Šípkové Růženky

     

    Svatební tenisky pro ten nejpohodlnější pocit. Ta nejky volba, pokud si chceš užít svůj den. Doplněno saténovou stuhou - možnost volby nejen barvy stuhy, ale i růžiček. Vínová? Žlutá? žádný problém ;)

     

     

    Velikost 36-42

     

     

    Vzor na boty maluji štětcem "na míru", po uskutečnění objednávky Vás kontaktuji a dohodneme se blíže na vzoru, barvách a době dodání. Obuv bude namalována přímo pro Vás. Doba od objednání do expedice se pohybuje mezi 3 - 4 týdny. Někdy jsem za příznivých podmínek schopna vyrobit i rychleji (pokud máte zájem o expresní výrobu, informujte se předem).

     

     

    O BOTÁCH: Nabízím přednostně malování na kvalitní tenisky z Moldávie, jsou ze 100% bavlny. Mohou se prát do 30°C. Pokud máte pochybnosti o velikosti, ráda změřím vnitřní stélku u vybraných velikostí a doporučím, které jsou pro Vás vhodné. Vše spolu probereme, popřípadě namaluji nové, lépe padnoucí.

    Tyto tenisky na fotkách jsou sice jinéhu druhu, dbám ovšem na stejně vysokou kvalitu bot.

     

    O BARVĚ: Použita kvalitní barva na textil - permanentní, pružná, dá se prát i chemicky čistit, nevybledne působením světla. Zafixováno teplem.

     

    Jedná se o originální kresbu, stejně jako květiny bude i malba jiná.

    Informace pro zákazníky

    atelier TanaGo, Velflíkova 385/14, Ostrava

    Provozní doba: Otevřeno po telefonické domluvě dle objednávek

    Obchodní podmínky

    Jak nakupovat

    Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz